Więcej PZL-i na rok 2016!

Arma Hobby zadziwia. Po wypuszczeniu TS-11 deluxe 1/72 set ledwo trzy tygodnie temu już mamy zapowiedzi wielu modeli PZL na kolejny rok. Możemy się spodziewać PZL P.7a w 1/72 z plastiku i serii prototypów PZL P.6, P.7, P.11/I z żywicy 1/72. Modelarze grasujący w skali 1/48 zostaną uraczeni PZL P.11/I oraz być może kolejnym modelem P.7a. Dla podgrzania atmosfery najpierw filmik z archaicznym modelem PZL P.11c z Revella. A po filmie więcej informacji o zapowiedziach Arma Hobby.

O modelach PZL było już trochę zamieszania na blogu z okazji https://www.youtube.com/embed/FQiGy42X0No„>czeskiej inwazji i teraz Arma Hobby porywa się na coś dużego i trudnego. Zobaczymy jak wyjdą imitacje fal na skrzydłach, bo ogólnie błedów w modelowaniu kształtu raczej bym się nie obawiał. Po obejrzeniu wyprasek TS-11 Iskra widać, że linie podziału są typowej grubości, w modelu PZL powinny być subtelniejsze, bo fale są prawie niewidoczne na zdjęciach.

pzl_p7a_004

Informacje o zapowiedziach AH są omówione na ich blogu link, warto raczej wziąć udział w dyskusji.

Mówiąc o modelach PZL powraca ciągle temat afery z modelem PZL-130 Orlik. „Helou Arma Hobby”, czy coś się zmieniło w temacie?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s